W poniedziałek 06.01.2020 roku w Krzyżu Wielkopolskim odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Seniorów i Seniorek. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Wysoką pozycję zajął zawodnik z Krzyża Wielkopolskiego Artur Lemieszka, który ukończył zawody na II miejscu w klasyfikacji mężczyzn.

Zawody okazały się wielkim sukcesem organizatorów frekwencja dopisała. W zawodach wzięło udział 78 zawodników, w tym 19 kobiet i 59 mężczyzn. Do walki o najwyższe trofeum stanęli wszyscy czołowi zawodnicy Grand Prix Wielkopolski – co wpłynęło znacząco na wysoką jakość rozgrywek.

Wywiad ze zwycięzcą turnieju w kategorii mężczyzn
Adrian Spychała RLKTS OCHMAN Raszków

Wywiad ze zwyciężczynią turnieju w kategorii kobiet
Aleksandra Leśnicka KS STELLA Gniezno

Rozmowa z sędzią głównym turnieju i jednym z organizatorów
Pani Milena Uchmanowicz

Warto wspomnieć, że w klasyfikacji Pań czołowe pozycje zajęły zawodniczki LKTS Luboń, które obstawiły od 2 do 5 miejsca. Czołówka kategorii mężczyzn wyglądała bardziej różnorodnie. Tam nie dominował jeden klub.