Sport vs Smartfon
Wczoraj miesiliśmy fantastyczną akcję. Razem z POLREGIO pokazaliśmy jak spędzać genialnie czas bez smartfonów czy komputera. Było nas naprawdę wielu! Turniej piłki nożnej drużyn młodzieżowych, rozgrywki w siatkówkę, pokaz przygotowany przez Wielkopolską Akademię Sztuk Walki, Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Poznaniu instruowała jak udzielać pierwszej pomocy, stoisko Nadleśnictwa Krzyż prowadziło edukację najmłodszych czy też tych starszych, 100 Poznańska Drużyna Harcerzy im. gen. St. Maczka zajmowała się dziećmi i organizowała ekstra zabawy, Restauracja Pasja przygotowała świetne jedzonko a pani Poseł Marta Kubiak hmmm no właśnie przywiozła bardzo dobre wiadomości ale o nich za jakiś czas.
Z tego miejsca wielkie słowa uznania dla Roberta Popławskiego (Łasy) i całej jego rodziny, przyjaciół i naprawdę wielu osób, które ogarnęły to niezwykłe przedsięwzięcie. To niesamowity czas, pełen pasji i zaangażowania, trudno zliczyć nawet wszystkie zespoły i ludzi, którzy uczestniczyli w całej imprezie – bo tak to możemy nazwać! Imprezie, która przepełniona była wieloma wartościami! Tego dnia wszyscy uczestnicy zdecydowanie spędzili czas bez smartfonów, pozytywnie, aktywnie do tego z ekstra edukacją przez zabawę w tle.
Dużo by mówić, niebawem wjedzie obszerniejsza relacja wideo. POLREGIO! Jesteście fantastyczni💪 A tymczasem zapraszamy do relacji zdjęciowej!