Drawa Młodzik Cup II już za nami!
Tym razem graliśmy dla Arka, który choruje na białaczkę. To przepiękne, że na hali sportowej w Krzyżu Wielkopolskim udało się zjednoczyć tak wielu ludzi o różnych poglądach. W jedności siła.
Turniej otworzył Adam Luboński – Poseł na Sejm RP, który przekazał na licytację piłkę z podpisami zawodników drużyny Lech Poznań. Obecna również była pani Poseł Marta Kubiak. Dla Arka w turnieju udział wzięły takie zespoły jak Noteć Rosko, Płomień Połajewo, Grunwald Poznań, MOS Krajenka i aż cztery zespoły Drawy Krzyż.
Kto wygrał? Oczywiście zwycięzca mógł być tylko jeden Arek! Dla którego to wszystko zostało zorganizowane. Tutaj należy wyróżnić kilka szczególnych osób. Jako pierwsze Państwo Zydor i Państwo Sikora, którzy wzięli na siebie ciężar organizacji, poświęcając swój czas dla naszego wspaniałego zawodnika. Kolejną ważną osobą jest Daniel Kufel, który zajął się rejestracją i zgłoszeniem zbiórki pieniędzy, która zostanie przeznaczona w pełni na Arka. Należy też wyróżnić rodziców i kibiców, którzy zaangażowali się w pieczenie i sprzedaż ciast oraz zbierali fanty na licytacje. Dziękujemy też za obecność Radnym Rady Gminy, zwłaszcza tym, którzy zostali do końca by wręczyć puchary zespołom, które zakończyły rywalizację.
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Zbiórka przez serwis internetowy https://pomagam.pl/ayrhbw
Dziękujemy za patronat medialny TV ASTA i SK Media.