Co tu się wyprawia?

Stacja Krzyż to portale społecznościowe, gazeta i serwis informacyjny tworzony przez mieszkańców dla mieszkańców Miasta i Gminy Krzyż Wielkopolski oraz okolic. Razem budujemy platformę, która poszerza dostęp do informacji dotyczących naszego najbliższego otoczenia i nie tylko. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami i mieszkańcami. Tworzymy bazę wolontariuszy, z którymi współtworzymy projekt. Jesteśmy razem, zawsze na bieżąco. Działamy z pasją by docierać tam, gdzie dzieją się rzeczy, o których warto mówić.

Nasza mała ojczyzna to więcej niż szara codzienność. Wyście na zakupy, do pracy, czy opieka nad dziećmi. Każdego dnia dzieje się wiele rzeczy wartych uwagi. Podejmowane są kluczowe decyzje dla nas mieszkańców, gdzieś w tle rozgrywają się małe i duże dramaty, ktoś odnosi sukcesy i zwycięża, pokonując trudności i przeszkody. Mówmy o tym, inspirujmy się i działajmy razem.

Stacja Krzyż funkcjonuje w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, prowadzonego prze Narodowy Instytut Wolności. Realizatorem zadania jest Młodzieżowa Inicjatywa dla Krzyża Wielkopolskiego.

Zachęcamy do współpracy przez kontakt@stacjakrzyz.pl

Polecamy