Zakończyliśmy VI edycję Turnieju Solidarni w Walce z Biedą. To co najpiękniejsze w piłce halowej mogliśmy doświadczyć przy ul. Sienkiewicza 1, dnia 30.11.2019. Były emocje, były wspaniałe akcje, a wszyscy zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Również pod względem fair play był to bardzo udany turniej nie licząc jednego drobnego incydentu już po za boiskiem. Co bardzo ważne dzięki turniejowi pozyskaliśmy środki na paczki dla dzieci w ramach projektu Gwiazdkowa Niespodzianka 2019.

Jak komentuje główny organizator pastor Kościoła Zielonoświątkowego w Krzyżu i redaktor naczelny Stacji Krzyż Wojciech Wysopal – aż łezka się do oka ciśnie, że jest tyle osób chcących wspierać działania GN 2019.
Natomiast Patryk Karzkowiak główny realizator GN2019 nie ukrywał zadowolenia z projektu, choć było widać już na jego twarzy zmęczenie, gdyż na jego barkach spoczęła organizacja wielu spraw technicznych.

Wesprzyj Gwiazdkową Niespodziankę zrób paczkę dla dziecka na święta bądź złóż dowolną darowiznę na numer konta 50 1750 0012 0000 0000 4106 1243 z dopiskiem GN2019

👉W tym roku wygrał debiutant w turnieju KSP Krzyż – grupa nieformalna składająca się z członków, przyjaciół i sympatyków Stacji Krzyż.
👉 Tuż za nimi kolejny debiutant Grom Pęckowo
👉 Na miejscu trzecim Brenderup, któremu w tym roku zabrakło jednej bramki więcej by dostać się do finału.

Tabela
1. Stacja Krzyż
2. Grom Pęckowo
3. Brenderup Group
4. Italmil
5. Zakład Remontowo-Budowlany Operis
6. Kościół Zielonoświątkowy w Krzyżu Wielkopolskim
7. Kościół Zielonoświątkowy II drużyna
8. LZS RELAX

Królem strzelców został Jakub Musiał, który zdobył taką samą ilość bramek jak Szymon Alamenciak, jednak o zwycięstwie Jakuba zadecydowała wyższa pozycja drużyny w końcowej klasyfikacji.

Najlepszym bramkarzem został Tomek Osek.
Decyzja zapadła na podstawie wyboru powołanej do tego komisji w składzie Wojciech Wysopal Grzegorz Korus i Dominik Olczyk.

_________________________
Mecz finałowy można obejrzeć na 
Fanpage Stacji Krzyż 

Podziękowania dla

👉 W szczególny sposób dziękujemy wszystkim zaangażowanym mowa tutaj o Panu Grzegorz Korus i Ryszardowi Tomala za realizację turnieju i pieczę nad zawodami
👉 Panu Dominik Pietrzyński, za sędziowanie w większej części zawodów, należy nadmienić, że pan Dominik jest z-ca Burmistrza Krzyża Wielkopolskiego.
👉 Panu Andrzejowi Drab za sędziowanie części spotkań
👉 Panu Dominikowi Olczyk za pieczę nad sprawami technicznymi i statystykami
👉 Pani Kasia Golan i Ewa Siemiątkowska za czuwanie nad sprawami administracyjnymi
👉 Panu Jurek Wysopal za wsparcie organizacji przedsięwzięcia
👉 Panu Jan Grycmacher za czuwanie nad przebiegiem zawodów
👉 Zespołowi Szkół Ogólnokształcących za udostępnienie obiektu sportowego
👉 Panu Andrzejowi Tafelskiemu za pomoc w organizacji
👉 Restauracji Domowe Smaki za przygotowanie posiłku regeneracyjnego
👉 Oraz wszystkim zaangażowanym w organizacje przedsięwzięcia, których nie sposób wymienić