Jak informuje MKS Drawa Krzyż drużyna seniorów ponownie zagra od rundy jesiennej.
Sukcesu nie byłoby, gdyby nie wsparcie Marta Kubiak – Poseł na Sejm RP, która wskazała nam możliwości, a to jest bardzo istotne, pomagała od samego początku do końca w pisaniu projektów, jak również poznawała klub. Wielokrotnie przyjeżdżała do Krzyża Wielkopolskiego spotykała się z nami, obserwowała naszą pracę i zaufała nam – Komentuje wiceprezes Wojciech Wysopal.

Ktoś może zapytać dlaczego Marta Kubiak? Odpowiedź jest dość oczywista. Skoro burmistrz Rafał Sroka nie przewidział środków na pierwszą drużynę, to postanowiliśmy zwrócić się do osoby, która takiego wsparcia mogła udzielić, niezależnie od tego jaką partię reprezentuje. Dodajmy, że nasz zarząd tworzą ludzie o różnych poglądach politycznych, ale tu nie chodzi o nasze przekonania, a o sport i funkcjonowanie ukochanego klubu. Tu polityka nie powinna mieć najmniejszego znaczenia a możliwości i wsparcie płynące od osób dobrej woli. – Podaje fanpage Drawy Krzyż.

Wszystko wskazuje na to, że po okresie niebytu i rzucania kłód pod nogi klubu przez burmistrza i urząd miasta, nowy zarząd znalazł sposób aby ominąć przeciwności i uruchomić zespół
Jak podaje kibic, który pragnie pozostać anonimowy – dla burmistrza to smutny dzień i wielka tragedia, gdyż obawiał się przede wszystkim tego, że seniorzy ruszą, a robił co w jego mocy by klub wymazać z annałów historii i zrzucić winę na niekompetentnych działaczy. W mojej ocenie robił wszystko by wykreować obraz niekompetentnego klubu. Niestety przeliczył się a Drawa łapie drugi oddech. Oby tak dalej, nie poddawajcie się panowie, dla nas kibiców i rodziców dzieci grających w drużynie!

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wymogami projektu od 27.05.2023 do 31.05.2023 roku trwa pierwszy nabór do seniorów. Więcej informacji Jacek Marcinkowski tel. 609021703
Jak informuje Daniel Kufel w niedługim czasie ogłosimy kolejny nabór do naszych grup młodzieżowych.