Przemysław PRIMO Sobkowiak pochodzi z Krzyża Wielkopolskiego. To właśnie tutaj wychowywał się i spędzał lata swojej młodości. Być może właśnie dlatego wielu mieszkańców pamięta go jako świetnego DJ’a. Sam Primo w jednym z wywiadów mówił następującą rzecz:

„Krzyża nie można „definitywnie” opuścić. Zacznijmy od tego, że jestem tam jeszcze zameldowany, na co dzień poruszam się autem na blachach PCT, połowa moich znajomych to ludzie z Krzyża i okolic, w sieci śledzę co dzieje się w regionie dlatego jestem na bieżąco.”

 

Primo trenuje tradycyjne Kung Fu (styl Siedmiogwiezdnej Modliszki), walki Sanda (odmiana light to Quingda) oraz kickboxing. Pomimo tego, że jest już w najwyższej kategorii wiekowej czyli kategorii masters, wciąż zdobywa wiele nagród oraz tytułów między innymi na mistrzostwach Polski.

Teraz przerzucił się na sporty walki kontaktowe, gdyż jak sam twierdzi to dla niego ostatni dzwonek do tego by móc stanąć w szranki z innymi zawodnikami. A o tym wszystkim, więcej w poniższym materiale! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Przemysława PRIMO Sobkowiaka zapraszamy serdecznie do odwiedzenia jego profilu na Facebooku! 
LINK DO FANPAGE: https://www.facebook.com/przemyslawPRIMOsobkowiak